Suplementy diety w Polsce

Suplementy diety w Polsce

Suplementy diety w Polsce Stosowanie zbilansowanej diety warzywno-owocowej w połączeniu z technikami relaksacyjnymi jest równie skuteczne w utrzymaniu równowagi kwasowo – zasadowej organizmu. Rynek suplementów w Polsce wyceniony jest obecnie na 3,5 mld złotych.

Mocna przesada

To bardzo dużo zwłaszcza, że nie wiemy naprawdę, za co płacimy. Poniżej wyrazisty przykład: Instytut Żywności i Żywienia wykonał badanie 8 suplementów kupionych w aptece. Były to suplementy na poprawę witalności u mężczyzn. Osiem na osiem przebadanych produktów zawierało sildenafil. Substancję, która jest analogiem substancji zawartej w słynnych niebieskich tabletkach na potencję. Jednak  chemiczna substancja zawarta w owych ziołowych (jak deklaruje producent) tabletkach  nie została dopuszczona do obrotu. Jest skuteczna jak viagra jednak równie skutecznie, przy częstym stosowaniu może  uszkadzać nerw wzrokowy.

Skąd pewność, że zdrowe?

Jeżeli wiec w preparatach aptecznych, uważanych za bezpieczne znajdują się zabronione substancje to pomyślcie, co można kupić w Internecie. Zwłaszcza dotyczy to suplementów najczęściej kupowanych, czyli odchudzających i wspomagających potencję u mężczyzn. Są to często bardzo skuteczne środki. Jednak jeszcze nie wynaleziono w tych dwóch dziedzinach skutecznych środków, które były bezpieczne i nie były lekiem na receptę. Produkty, które są dostępne w Internecie to najczęściej niedopuszczone do obrotu toksyczne substancje, które wywołują pożądany przez nas efekt siejąc jednocześnie spustoszenie w naszych organizmach. Miejcie to proszę na uwadze. Moja odpowiedz na pytanie czy stosować suplementy brzmi:  w uzasadnionych przypadkach. Nic nie zastąpi zbilansowanej, odżywczej diety pełnej naturalnych substancji prozdrowotnych bezpiecznych dla naszego zdrowia. Korzystajcie z bogactwa jesiennych straganów i gotujcie z radością na zdrowie! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowały najlepsze na rynku firmy farmaceutyczne specjalizujące się w produkcji suplementów diety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *