pizza z bazylią

Przy stadionie w Chorzowie – pizza!

Stadion Śląski i okolice – super dzień w Chorzowie

Okolice Stadionu Śląskiego w Chorzowie to chyba najprzyjemniejsza miejsce w całym regionie na spędzenie aktywnego dnia. Jeżeli mamy bilety na mecz albo koncert, to oczywiście będzie on główną atrakcją. Jednak rejon Parku Śląskiego, obok którego położony jest stadion, ma mnóstwo do zaoferowania również tym, którzy nieszczególnie przepadają za sportem. Kolejka linowa „Elka” pozwala spojrzeć z góry na piękną okolicę, w parku można popływać elektryczną motorówką albo zrelaksować się w cieniu drzew. Małych astronautów warto zabrać do planetarium, a miłośnicy zwierząt w każdym wieku zachwycą się Śląskim Ogrodem Zoologicznym. Ukochaną osobę można zabrać na romantyczny spacer po Rosarium, ogrodzie różanym, w którym główną atrakcją jest wielkie różane serce! Tyle atrakcji, ale co zjeść na obiad? Niezależnie czy przyjechaliśmy na mecz, na koncert, czy na wypoczynek w parku albo zwiedzanie, idealnym rozwiązaniem będzie pizza!

Na głód widzów – pizza!

Niezależnie od tego, czy naszym udało się wygrać, czy może rezultat meczu nie ułożył się zgodnie z naszymi oczekiwaniami, po zaspokojeniu głodu sportowych emocji – pora zaspokoić głód jedzenia! Po koncertowym szaleństwie na Stadionie Śląskim też możemy poczuć ssanie w żołądku. Nasz główny problem w tej sytuacji polega na tym, że kilkadziesiąt tysięcy osób wychodzących razem z nami ze stadionu myśli dokładnie o tym samym… Już możemy wyobrazić sobie, jakie kolejki będą we wszystkich lokalach w najbliższej okolicy. Ale czy skazuje nas to na głód, albo konieczność wyjścia ze stadionu na kilka minut przed końcem spotkania albo koncertu? Nie, możemy być sprytniejsi i zamówić dostawę pizzy pod sam stadion! Jeżeli zrobimy to w kolejce do wyjścia, to z dostawcą możemy umówić się tak: „pizza, Chorzów, brama Stadionu Śląskiego”.

Zamów na: https://www.pizzadominium.pl/lokale/chorzow

Pizza Chorzów – dla małych astronautów i rodziców

Jeżeli zabieramy naszych milusińskich na dzień pełen atrakcji w chorzowskim Parku Śląskim, trzeba pomyśleć o pysznym obiedzie, który da nam i naszym dzieciom siłę, by skorzystać ze wszystkich atrakcji! Po wizycie w planetarium, a przed zoo albo przejażdżką kolejką linową warto się porządnie posilić. Ulubionym jedzeniem większości dzieci jest klasyk – pizza! Cóż prostszego niż zamówić dostawę i zjeść świeżutką, cieplutką pizzę na ławce w parku? Pizza może też nam posłużyć jako karta przetargowa w negocjacjach z dziećmi, jeżeli chcemy, żeby przy okazji weekendowego odpoczynku czegoś się nauczyły. Obietnica pizzy na obiad spowoduje, że nawet najbardziej rozbrykane dzieci grzecznie zwiedzą Park Etnograficzny i dowiedzą się, jak kiedyś ludzie żyli na wsi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *