Co może świadczyć o porodzie?

Co może świadczyć o porodzie?

Co może świadczyć o porodzie?Zwiastuny porodu to również skurcze. Jeżeli występują regularnie, maluch pcha się na świat i już tylko chwila Was dzieli, by móc się zobaczyć, przytulić i pokochać od pierwszego wejrzenia.

Zazwyczaj właśnie skurcze są największą zmorą dla kobiet. Nie mają one pojęcia, czy to nadal skurcze przepowiadające, czy może już te, które sygnalizują sam poród. Zazwyczaj tym ostatecznym towarzyszą bóle krzyża i podbrzusza. Regularnie nasilające się, są oznaką, że warto powoli pakować się do wyjazdu.

Zwiastun porodu

Jeśli nadal nie wiesz, możesz zmienić aktywność na przeciwną do tej, którą wykonywałaś. Jeśli leżałaś, zacznij sprzątać i zobacz, czy się dalej pojawiają. Jeśli aktywnie spędzałaś czas, połóż się i przekonaj, czy nie mijają. Poród to wyjątkowa chwila dla każdego rodzica. Choć w tym momencie pojawia się na świecie najukochańsza osoba, sama chwila tego porodu, jest najbardziej stresującym czasem, na jaki w ogóle można sobie pozwolić. Nie sposób zapomnieć o bólu, stresie i nerwach, kiedy nadchodzi moment, gdy zdajemy sobie sprawę, że to właśnie teraz, już, w tym momencie, właśnie się zaczęło.

Poród

Najważniejsze, to nie panikować i robić wszystko, co każe personel, by poród, był chwilą, którą szybko przejdzie w niepamięć i momentem, od którego zmieni się całe, nasze życie. O zwiastuny porodu warto zapytać również swojego lekarza prowadzącego, który powie nam dokładnie, na co szczególnie należy zwrócić uwagę. Pamiętaj o tym, by zachować spokój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *